LightSheer™ Desire Quattro to innowacyjny laser diodowy do trwałego usuwania owłosienia. Najpopularniejszy z dwugłowicowych laserów serii LightSheer. Urządzenie to trwale usuwa do 96% włosów, jak również leczy łagodne zmiany barwnikowe i zmiany naczyniowe.

Dzięki wprowadzonym przez producenta opatentowanym rozwiązaniom (Technologia ChillTip™, Technologia HIT™), zabiegi wykonywane tym systemem są najskuteczniejsze, najszybsze i charakteryzują się najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Parametry pozwalają na depilowanie wszystkich fototypów skóry, w tym także skóry opalonej, oraz na usuwanie włosów blond oraz rudych.

Urządzenie docelowo może być zaopatrzone w trzy głowice zabiegowe. Głowice ET(9mmx9mm) i XC (12mmx12mm), kontaktowe z chłodzącą końcówką szafirową, służą do precyzyjnej depilacji dowolnych obszarów ciała, natomiast głowica HS (22mmx35mm), wyposażona w technologię vacuum, została stworzona do szybkiej depilacji dużych partii. Urządzenie jest kompaktowe, przez co jest łatwe w przenoszeniu i transporcie np. pomiędzy gabinetami.

Oferta zabiegowa:

Program 3 strefy – 5 zabiegów na 3 DOWOLNE strefy (np. uda + łydki + bikini) 
Cena programu – 2 300 zł 

Program 5 stref – 5 zabiegów na 5 DOWOLNYCH stref (np. łydki + uda + bikini + pachy + przedramiona) 
Cena programu    3 200 zł

Program 7 stref – 5 zabiegów na 7 DOWOLNYCH stref (np. łydki + uda + bikini + pośladki + pachy + przedramiona + ramiona) 
Cena programu –  3 600 zł 

Skontaktuj się z nami i skorzystaj z oferty: 

Cyrulik Śródmieście ul. Wilcza 66/68 
tel. 600 222 833

Cyrulik Śródmieście

Wilcza 66/68, 00-679, Warszawa, Śródmieście

Zarezeruj wizytę

Cyrulik Mokotów

Postępu 10, 02-676, Warszawa, Mokotów

Zarezeruj wizytę

instagram

@cyrulik_fryzjerzy

instagram

@haircle.pl