Nasi styliści fryzur każdego dnia dbają o wizerunek tych, którzy nam zaufali.

W codziennej pracy troszczymy się o odpowiedni wybór fryzury i zadowolenie naszych gości. Jesteśmy przekonani, że dobry stylista w połączeniu z oryginalnym wystrojem salonu to przepis na najlepsze stylizacje fryzjerskie i świetne samopoczucie tych, którzy nas odwiedzają. Ogromna rzesza wiernych klientów, medialne sukcesy i zrealizowane projekty udowadniają, że obok nas nie można przejść obojętnie.

Dzisiaj Cyrulik to trzy prężnie działające salony w najbardziej prestiżowych dzielnicach stolicy. Pierwszy z nich, mieszczący się na Mokotowie, bardzo szybko podbił serca klientów, stając się jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek fryzjerskich w kraju.

Inspirujemy się takimi specjalistami jak słynny Antoni Cierplikowski.

Słynny Antoine w Paryżu czesał królowe i najbardziej znane artystki swoich czasów, m.in. Marlenę Dietrich, Gretę Garbo, Polę Negri, Brigitte Bardot czy Edith Piaf. „Był największym z tych, którzy na równi z Chanel stworzyli kobietę współczesną" - napisano w dzienniku 'Le Figaro' po jego śmierci. Idąc w ślady mistrza w naszych salonach dążymy do perfekcji i tworzymy prawdziwe, nowoczesne stylizacje.

Pasja i profesjonalizm pomagają nam codziennie powiększać grono stałych klientów. Wasze zaufanie to dla nas najcenniejsze wyróżnienie. Dziękujemy i zapraszamy do naszych salonów!

Szlifujemy warsztat

Nasi fryzjerzy uczestniczą w prestiżowych zagranicznych szkoleniach, stale poszerzając swoje umiejętności. Jesteśmy na bieżąco z wszelkimi trendami. Wierzymy, że każdy zasługuje na wymarzoną fryzurę!

Zadbamy nie tylko o fryzurę

Oprócz wykwalifikowanych fryzjerów profesjonalnie zajmiemy się całym twoim ciałem – od wyszukanego make-upu, aż po peelingi chemiczne. Wszystko dzięki szerokiej ofercie kosmetycznej.

Chronimy środowisko

W trosce o ciebie i o środowisko korzystamy z wegańskich kosmetyków, ograniczamy zużycie wody, starannie dobieramy ilość potrzebnych materiałów i zawsze segregujemy śmieci.

Nasz zespół

Nasi fryzjerzy to zgrany zespół, który tworzy najlepsze stylizacje w Warszawie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Dołącz do zespołu Cyrulik otwarte oferty pracy
Patryk Marcula
stylista fryzur

Uwielbia koloryzacje, a szczególnie blondy. Żadna koloryzacja nie ma przed nim tajemnic. Bardzo lubi przeprowadzać spektakularne metamorfozy. Prywatnie uwielbia spędzać czas z ludźmi i zawierać nowe znajomości. W wolnych chwilach chętnie spaceruje ze swoim psiakiem. Pasją Patryka jest moda i z uwagą śledzi najnowsze trendy.

Agnieszka Kluziak
stylistka fryzur

Jest fryzjerem z 14 letnim doświadczeniem. Jej motto zawodowe brzmi „Upiekszaj, nie udziwniaj”. Ulubiony styl to klasyczne, ponadczasowe strzyżenia damskie i męskie z nowoczesnym twistem oraz koloryzacje podkreślające naturalne piękno kobiet. Agnieszka prywatnie jest osobą ambitą, uporządkowaną i energiczną z poczuciem humoru. Lubi dobrą muzykę i książki biograficzne. Interesuję się akwarystką. Każdą wolną chwile spędza aktywnie na świeżym powietrzu lub w gronie znajomych, przy pysznym jedzeniu.

Ewa Zabramska
stylistka fryzur

Pasję do fryzjerstwa odziedziczyła po mamie. Od najmłodszych lat wiedziała w jakim kierunku chce się rozwijać. Odważne koloryzacje i cięcia to coś w czym czuje się jak ryba w wodzie. Z duża cierpliwością i zaangażowaniem podchodzi do sprostania oczekiwaniom klienteli. Posiada w sobie pokłady pozytywnej energii, którą zaraża nawet w najbardziej pochmurne dni. W wolnych chwilach chętnie zwiedza różne zakątki świata i poznaje nowe kultury. Po pracy lubi aktywnie spędzać czas, a najlepiej odnajduje się w tańcu.

Magda Kacprzyk
stylistka fryzur

Magda uwielbia strzyżenia damskie. Stylizacja fryzur jest jej pasją, dlatego cały czas stara się rozwijać swoje umiejętności. Jest pasjonatką naturalnych koloryzacji. Od 10 lat czynnie pracuje w zawodzie. Prywatnie szczęśliwa mama 3 dzieci. Po pracy chętnie oddaje się relaksacji oraz uczęszcza na zajęcia jogi. Od progu wita swoich klientów uśmiechem.

Vince Augusto
Artistic Director

Vince od 16 roku życia związany jest z fryzjerstwem. Od czerwca pracuje w Cyruliku. Specjalizuje się w koloryzacjach blond, natural blond oraz baleyage. Stawia na nieoczywiste stylizacje. W wolnych chwilach uwielbia podróżować oraz dbać o swoją kondycję na siłowni. Interesuje się również najnowszymi trendami nie tylko w fryzjerstwie, ale i na wybiegach.

Paweł Jączek
stylista fryzur

Od najmłodszych lat wiedział co chce robić w życiu. Specjalizuje się w stylizacjach męskich. W swojej pracy kocha możliwość ciągłego rozwijania swoich umiejętności. Swoją przygodę w Cyruliku rozpoczął w 2017 roku. Paweł jest kontaktowy i otwarty na wizje swoich Klientów. W czasie wolnym szaleje w kuchni, wymyślając coraz to nowe i smaczne potrawy oraz dba o swój mały przytulny ogródek

Sylwia Suchołbiak
stylistka fryzur

Od 3 lat zgłębia i udoskonala tajniki swojej profesji w Cyruliku. Najważniejsza jest dla niej dopasowanie stylizacji do charakteru klienta. Najlepiej czuje się w koloryzacjach wielotonowych. Jeśli masz pomysł na fryzurę chętnie pomoże Ci go zrealizować. Prywatnie lubi malować naturę i czytać książki przygodowe. Uwielbia zabawy i długie spacery ze swoim czworonożnym przyjacielem – Dabi.

Angelika
stylista fryzur
Sylwia
kosmetyczka
Monika
kosmetyczka
Kacper Miałkowski
stylista fryzur
Rafał Domaszczyński
stylista fryzur

Fryzjer z wieloletnim doświadczeniem w pracy w salonie jaki i przy różnych sesjach zdjęciowych. Miłośnik koloryzacji blond. Świetnie czuje się w krótkich strzyżeniach męskich oraz strzyżeniach długich damskich włosów. Prywatnie absolwent wydziału ekonomii. Uwielbia teatr oraz sztukę. Interesuje się polityka. Lubi aktywnie spędzać swój wolny czas.

Tomasz Glich
stylista fryzur

Naturalne koloryzacje, lekkie cięcia i stylizacje to znak rozpoznawczy Tomka. W pracy lubi nieszablonowość, brak powtarzalności, ciągły kontakt z ludźmi i możliwość kreowania nowych wizerunków swoich klientów. Prywatnie kocha mazury, gotowanie, a ostatnio pasją Tomka stała się hodowla roślin. Od zawsze lubi zwierzęta, dlatego w życiu towarzyszy Mu uroczy maltańczyk który jak na fryzjera przystało wabi się MURPHY.

Marta Retka
Stylistka paznokci

    instagram

    @cyrulik_fryzjerzy

    instagram

    @haircle.pl