O nas

Cyrulik to wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy. Już od 2014 roku konsekwentnie pracujemy nad rozwojem marki oraz najwyższej jakości świadczonych usług. Ogromna rzesza wiernych klientów, medialne sukcesy i zrealizowane projekty udowadniają, że obok nas nie można przejść obojętnie. Dzisiaj Cyrulik to dwa prężnie działające salony w najbardziej prestiżowych dzielnicach stolicy. Pierwszy z nich, mieszczący się na Mokotowie bardzo szybko podbił serca klientów, stając się jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek fryzjerskich w kraju.

To miejsce gdzie możesz przeczytać książkę, napić się aromatycznej kawy, spotkać się ze znajomymi. Luźna atmosfera i personel, który naprawdę lubi ludzi, sprawia że do Cyrulika chce się wracać.

Cyrulik Śródmieście to kolejny krok do rozwoju i poszerzenia naszej działalności. Oprócz zabiegów fryzjerskich, oferujemy również zabiegi kosmetyczne na najwyższym poziomie.

Nasz zespół to doświadczeni, zdolni i pełni pasji styliści w towarzystwie których poczujesz się wyjątkowo. Pracujemy na najwyższej jakości kosmetykach takich marek jak Kevin Murphy, MUK. Dbamy o swój rozwój biorąc udział w licznych szkoleniach i współpracując z najlepszymi trenerami w Polsce i za granicą. Bierzemy udział w sesjach zdjęciowych i ciekawych przedsięwzięciach artystycznych, szukając tym samym inspiracji dla codziennej pracy w salonie.

Tomek Glich
stylista fryzur

Wieloletnie doświadczenie i ogromna pasja do fryzjerstwa sprawia, że wizyta u Tomka to niezapomniana przygoda. Lekkie cięcia, naturalne koloryzacje, artystyczny nieład- to lubi najbardziej. Nie zawiedzie też poszukiwaczy klasycznych i eleganckich look’ów. Podczas swojej kariery zawodowej miał okazje pracować przy produkcjach telewizyjnych oraz pokazach mody (TTV, Łukasz Jemioł). Tomek zaraża dobrym humorem, a jego klienci wychodzą z salonu naładowani pozytywna energią której nigdy mu nie brakuje.

Patryk Marcula
stylista fryzur/salon manager

Ogromna energia i zaangażowanie to gwarancja niezapomnianych wrażeń. Umiejętności zdobywane podczas kilkunastoletniej już kariery zawodowej, zadowolą najbardziej wymagających klientów. Koloryzacja, precyzyjne strzyżenia i spektakularne stylizacje wieczorowe to jego najmocniejsze strony.

W Cyruliku pojawił się w 2016 roku szybko stając się ikoną salonu. Dzisiaj, oprócz obsługiwania klientów zajmuje się zarządzaniem zespołem, stawiając na ciągły rozwój i pielęgnowanie idei salonu.
Patryk jest osobą otwartą na ludzi, zaraża dobrym humorem, a pozytywnej energii nigdy mu nie brakuje.

Sławek Mika
stylista fryzur

Pomysłodawca i założyciel Cyrulika. Przez ponad 4 lata łączył prace stylisty z zarządzaniem firmy. Ostatecznie prowadzenie salonu powierzył doświadczonym managerom, samemu skupiając się na tym, co jak sam twierdzi najważniejsze- sztuce fryzjerskiej i pracy z klientami. Zespół który prowadził pod szyldem Cyrulika od 2014 roku pracował przy licznych sesjach zdjęciowych i akcjach charytatywnych, doprowadził salon do finału Gala Beuty Stars 2015. Wiedza, doświadczenie i ogromna fantazja gwarantują niezapomniane wrażenia po wizycie na jego fotelu. Z jego usług zadowoleni będą klienci szukający prostych i klasycznych rozwiązań, ale i tacy którzy pragną śmiałych i niestandardowych look’ów.

Klaudia Kowalczyk
stylistka fryzur

Prostota i elegancja to chyba najlepszy opis jej stylu pracy. Ogromna wiedza i doświadczenie sprawiają, ze poradzi sobie z najtrudniejszą koloryzacja i najbardziej wymagającymi strzyżeniami. Upór i konsekwencja z jaką oddaje się pracy z klientami, wzbudzają zaufanie i sympatie od pierwszych wspólnie spędzonych chwil. Pasje do fryzjerstwa łączy z zamiłowaniem do wizażu, które również realizuje w Cyruliku. W trakcie swojej wieloletniej kariery miała okazje pracować przy takich produkcjach jak Miss Polski, Miss Polonia, 50 FPP w Opolu, cykl pokazów mody Dising by Young.

Paweł Jączek
stylista fryzur

W Cyruliku pojawił się w 2017 roku i bardzo szybko zyskał grono wiernych klientów. Charakteryzuje go ogromna dokładność i dążenie do precyzji. Paweł wzbudza zaufanie, a dzięki dużej otwartości i pozytywnej energii jaką obdarza swoich klientów, również ogromna sympatie, która sprawia, że do Pawła chce się wracać.

Angelika Gajkoś
stylista fryzur
Daniel Kierepka
stylista fryzur

Swoją karierę rozpoczynał w rodzinnym Lublinie. Talent i ponadprzeciętne umiejętności skłoniły go do realizowania się na trudnym, Warszawskim rynku, co udaje mu się z ogromnym powodzeniem. Precyzyjne cięcia i koloryzacje to jego znak rozpoznawczy. Świetnie czuje się też we wszelkiego rodzaju upięciach i stylizacjach wieczorowych. Daniel jest niezwykle ciepłą, wzbudzająca zaufanie osobą. Jego klienci mogą liczyć nie tylko na profesjonalne doradztwo i świetną fryzurę, ale również na miłe spędzony czas w jego towarzystwie.

Magda
stylistka fryzur

Dziesięć lat doświadczenia w zawodzie. Specjalizuje się w strzyżeniach damskich, naturalnych koloryzacjach oraz stylizacji włosów.

Sylwia Kośnik
kosmetyczka
Wojtek Ławniczak
salon manager/właściciel