O nas

Cyrulik to wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy. Już od 2014 roku konsekwentnie pracujemy nad rozwojem marki oraz najwyższej jakości świadczonych usług. Ogromna rzesza wiernych klientów, medialne sukcesy i zrealizowane projekty udowadniają, że obok nas nie można przejść obojętnie. Dzisiaj Cyrulik to dwa prężnie działające salony w najbardziej prestiżowych dzielnicach stolicy. Pierwszy z nich, mieszczący się na Mokotowie bardzo szybko podbił serca klientów, stając się jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek fryzjerskich w kraju.

To miejsce gdzie możesz przeczytać książkę, napić się aromatycznej kawy, spotkać się ze znajomymi. Luźna atmosfera i personel, który naprawdę lubi ludzi, sprawia że do Cyrulika chce się wracać.

Cyrulik Śródmieście to kolejny krok do rozwoju i poszerzenia naszej działalności. Oprócz zabiegów fryzjerskich, oferujemy również zabiegi kosmetyczne na najwyższym poziomie.

Nasz zespół to doświadczeni, zdolni i pełni pasji styliści w towarzystwie których poczujesz się wyjątkowo. Pracujemy na najwyższej jakości kosmetykach marki Kevin Murphy. Dbamy o swój rozwój biorąc udział w licznych szkoleniach i współpracując z najlepszymi trenerami w Polsce i za granicą. Bierzemy udział w sesjach zdjęciowych i ciekawych przedsięwzięciach artystycznych, szukając tym samym inspiracji dla codziennej pracy w salonie.

Wojtek Ławniczak
salon manager/właściciel
Patryk Marcula
stylista fryzur/salon manager
Tomek Glich
stylista fryzur
Sławek Mika
stylista fryzur
Paweł Jączek
stylista fryzur
Magda
stylistka fryzur
Marcin Żebrowski
stylista fryzur
Ewa Zabramska
stylista fryzur
Sylwia Kośnik
kosmetyczka
Monika Kazimierak
kosmetyczka
Marta Retka
Manicure/pedicure