Bezpieczna koloryzacja polega przede wszystkim na wyborze odpowiednich kosmetyków do koloryzacji i pielęgnacja, a także odpowiedni przebieg zabiegu farbowania. Kiedy podejmujemy decyzję o metamorfozie, chcemy, aby zmiana w wyglądzie naszej fryzury była widoczna, a efekt powalający. Warto jednak podejmować odpowiednie decyzje odnośnie sposobu farbowania i miejsca jego wykonania. Bardzo ryzykowne jest samodzielne wykonywanie strzyżenia czy koloryzacji. W końcu to stylista fryzur posiada odpowiednie doświadczenie i umiejętności, a także niejednokrotnie pracuje na profesjonalnych kosmetykach. 

Zabieg farbowania – zaufaj profesjonalistom

Oczywiście w drogeriach istnieje wiele produktów przeznaczonych do farbowania włosów w domu. Decydując się na taki krok, warto nabyć profesjonalne kosmetyki, które nie zniszczą włosów i zapewnią spodziewane efekty. Zabieg koloryzacji u fryzjera to bardzo skuteczny sposób na piękne i lśniące włosy, które podczas samodzielnego farbowania mogą ulec zniszczeniu. Efekty utrzymują się dużo dłużej i są bardziej zadowalające. Fryzjer z pasją koloryzuje włosy z przyjemnością. Potrafi doradzić kolor dopasowany do potrzeb, karnacji i uczesania, a także stosuje bezpieczne i profesjonalne kosmetyki. 

Piękne i zdrowe włosy – marzeniem każdej kobiety

Każda kobieta marzy o perfekcyjnym wyglądzie swoich włosów, zarówno o ich kolorze czy odpowiednio dobranym strzyżeniu, które nie tylko podkreślą jej urodę, ale także pozwolą pięknie się prezentować, odejmując kilka lat. W końcu każda prawdziwa dama lubi czuć się młodo.  Rewelacyjny wygląd włosów to nie tylko zadanie zależne od stylisty fryzur, ale także od prawidłowo dobranych produktów do koloryzacji czy pielęgnacji. Wybór odpowiedniego koloru stanowi nie lada wyzwanie. Wielu fryzjerów stosuje produkty do farbowania marki Kevin Murphy. To doskonała seria kosmetyków przeznaczona do koloryzacji włosów w salonach fryzjerskich. Ich skład zawiera wiele naturalnych składników, które świetnie wpływają na kondycję struktury włosów, nawilżają i odmładzają. Podczas farbowania włosy są tonowane, rozjaśniane, a także narażone na działanie wysokiej temperatury, dlatego wybierając do zabiegu zmiany koloru włosów u fryzjera profesjonalne preparaty marki Kevin Murphy, masz gwarancję, że Twoja fryzura nie ulegnie uszkodzeniu, a także zapewniona zostanie im odpowiednia ochrona i pielęgnacja. Dzięki temu włosy pozostaną zdrowe i lśniące.

Wspaniała oraz genialna koloryzacja

Marka Kevin Murphy oferuje produkty ponadprzeciętnej jakości. To przede wszystkim bogata paleta barw i ogromny wybór kolorów spośród kosmetyków, dzięki czemu każda osoba znajdzie odcień dopasowany do siebie. Dzięki temu w salonie fryzjerskim można postawić zarówno na chłodne, jak i ciepłe tonacje barw. Nowoczesny oraz unikalny odcień zachwyci każdego, dzięki perfekcyjnemu wykończeniu i nasyceniu koloru włosów u fryzjera. To nie tylko piękny odcień włosów, ale także ochrona i ich odpowiednia pielęgnacja. Dzięki temu włosy staną się niezwykle olśniewające i zjawiskowe o naturalnym i oryginalnym wyglądzie, których pozazdrości każda koleżanka.  

Koloryzacja u fryzjera jest w pełni bezpieczna oraz gwarantuje spodziewany efekt kolorystyczny naszym włosom. Produkty marki Kevin Murphy pomagają uzyskać niezwykłą głębię koloru i efekt zdrowych i lśniących włosów. Samodzielne farbowanie obarczone jest ryzykiem, gdyż nie daje pewności uzyskania odpowiedniego koloru włosów. 

Wojciech Ławniczak
Salon Manager

Cyrulik Śródmieście

Wilcza 66/68, 00-679, Warszawa, Śródmieście

Zarezeruj wizytę

Cyrulik Mokotów

Postępu 10, 02-676, Warszawa, Mokotów

Zarezeruj wizytę

instagram

@cyrulik_fryzjerzy

instagram

@haircle.pl