Regeneracja Olaplex przeznaczona jest dla wszystkich osób, które zdecydowały się na zmianę koloru włosów, ale ich włosy są zniszczone a także osłabione i mają obawy o ich późniejszą kondycję. Przed dokonaną zmianą koloru włosów warto wcześniej zadbać o nie i wypielęgnować kosmetykami

Olaplex, dzięki czemu będą odporniejsze a farba koloryzująca nie wpłynie w sposób degradujący na strukturę włosa. Dlaczego tak się dzieje? Ponieważ mostki dwuwarstwowe, które znajdują się we włosach podczas standardowej koloryzacji są zrywane lub zniszczone, a regeneracja Olaplex, a dokładnie składniki aktywne kosmetyku będą te mostki regenerować. Regeneracja Olaplex jest długotrwała, wystarczy aż do następnej koloryzacji włosów Dzięki temu nawet te osoby, których włosy są osłabione lub zniszczone, mogą bez ryzyka zdecydować się na wymarzony kolor.

Dlatego warto zdecydować się na regenerację włosów kosmetykami Olaplex czego rezultatem są zdrowe, lśniące, piękne i nie łamiące się włosy, a regenerację Olaplex przeprowadzi z powodzeniem salon fryzjerski Cyrulik przy ul. Wilczej 66/68 w Warszawie.

Cyrulik Śródmieście

Wilcza 66/68, 00-679, Warszawa, Śródmieście

Zarezeruj wizytę

Cyrulik Mokotów

Postępu 10, 02-676, Warszawa, Mokotów

Zarezeruj wizytę

instagram

@cyrulik_fryzjerzy

instagram

@haircle.pl